Piirkondlikud metsaühistud ja kontaktid - Metsaühistu

Piirkondlikud metsaühistud ja kontaktid

Läänemaa Metsaühistu MTÜ

Tallinna mnt 80, Uuemõisa, Haapsalu
+372 5348 3252
laanemaa@metsauhistu.ee
laanemaa.metsauhistu.ee

facebook.com/laanemaametsauhistu

Arved Viirlaiu Põhja-Eesti Metsaühistu MTÜ

Pärnu mnt 142, Tallinn
+372 5822 8555
pohjaeesti@metsauhistu.ee
pohjaeesti.metsauhistu.ee
facebook.com/pohjaeestimetsauhistu

Põlvamaa Metsaühistu MTÜ

Kase 2, Põlva
+372 799 2515
polvamaa@metsauhistu.ee
polvamaa.metsauhistu.ee
facebook.com/polvamaa.metsauhistu

Rakvere Metsaühistu

Rakvere Metsaühistu TÜ

Kunderi 6, Rakvere
+372 322 7845
rakvere@metsauhistu.ee
rakvere.metsauhistu.ee

Valgamaa Metsaühistu MTÜ

Kesk 12, Valga
+372 5649 3197 / +372 5624 7325
valgamaa@metsauhistu.ee
valgamaa.metsauhistu.ee

Virumaa Metsaühistu MTÜ

Rakvere 27, Jõhvi
+372 5664 0645
virumaa@metsauhistu.ee
virumaa.metsauhistu.ee

Vooremaa Metsaühistu

Vooremaa Metsaühistu MTÜ

Aleksandri 8, Tartu
+372 5388 4999
vooremaa@metsauhistu.ee
vooremaa.metsauhistu.ee

facebook.com/VooremaaMetsauhistuMtu

Võrumaa Metsaühistu MTÜ

Pikk 4, Võru
+372 522 9424
vorumaa@metsauhistu.ee
vorumaa.metsauhistu.ee

facebook.com/vorumaa.metsauhistu

Keskühistu Eramets TÜ

Kase 2, Põlva
+372 5300 3334
metsauhistu@metsauhistu.ee

facebook.com/metsauhistu

Registrikood: 11676976
KMKR: EE101309862
SEB: EE631010220100862015

Tarmo Lees. Metsaühistu

Tarmo Lees

Juhatuse liige

+372 5300 3334

tarmo.lees@metsauhistu.ee

Kalle Põld. Metsaühistu

Kalle Põld

Juhatuse liige

+372 5822 8555

kalle.pold@metsauhistu.ee

Mikk Link. Metsaühistu

Mikk Link

Juhatuse liige

+372 5345 3698

mikk.link@metsauhistu.ee

Viktor Lehtse. Metsaühistu

Viktor Lehtse

Juhatuse liige

+372 5664 0645

viktor.lehtse@metsauhistu.ee