Maamess ja Metsaühistu kutsuvad külla - Metsaühistu

Maamessil kohtud ka Metsaühistuga

Juba järgmisel nädalal algab Tartus aasta suursündmus Maamess. Kolmel messipäeval (25-27. aprillil) ootab sind endaga kohtuma ka Metsaühistu. Oleme messikeskuse A-hallis koos Erametsakeskusega. Otsi üles metsaomanike kohtumispaik!

Metsaühistu boksis saavad vastuse kõik sinu metsanduslikud küsimused. Messil räägime põhjalikult metsauuendamisest, kõik soovijad saavad ka ise meie boksis proovida istutustoruga istutamist. Ja muidugi räägime kõike Metsaühistu kohta – miks tasub ühistusse kuuluda, milliseid teenuseid ühistu metsaomanikule pakub – ühesõnaga kõigest.

Kuna Metsaühistu on koos Erametsakeskusega, on võimalik uurida põhjalikult ka kõigi metsaomanikele mõeldud toetuste kohta. Vastuse saavad ka küsimused metsaomaniku õiguste ja kohustuste ja palju muu kohta.

Maamess 2019 Metsaühistu

 

LIIKLUS JA PILETID

Mess on avatud

  • Neljapäeval, 25. aprillil kell 10.00-18.00
  • Reedel, 26. aprillil kell 9.00-18.00
  • Laupäeval, 27. aprillil 9.00-16.00

Kohale saab

  • Tartu linnaliinidega nr 6, 16, 16A ja 20 (peatus Tartu Näitused), Tartu linnaliiniga nr 8 (peatus Tuglase)
  • Tallinna poolt linna sisenevate Lux Express Tallinn-Tartu liini bussidega (nõudepeatus Tartu Näitused)
  • rongiga (peatus Tartu, seejärel linnaliiniga nr 20 peatusesse Tartu Näitused)

Parkimine

Autoga tulijatel on tasuta parkimine võimaldatud Vaksali tänava pikenduse parklas ja laululava alumises parklas. Invaliidide sõidukitele on parkimiskohad Maamessi sissepääsude vahetus läheduses, kuhu juhatavad G4S liiklusreguleerijad. Maamessi piletimüükide läheduses asuvad tasuta jalgrattaparklad.

Maamessi ajal tuleb arvestada oluliselt suureneva liiklusega Fr. R. Kreutzwaldi, F. Tuglase, Betooni ja Tähtvere tänavatel ning Tallinna-poolsel linna sissesõidul. Võib esineda ummikuid! Maamessi liiklust korraldab G4S – palume jälgida reguleerijate korraldusi ja üles seatud ajutisi liiklusmärke.

Piletid

Maamessi päevapilet maksab kohapealt ostes 10 €, messi pass (kolmapäevapilet) 25 €, eelkooliealistele lastele on sissepääs tasuta.

 

Seotud artikklid: