Metsaühistu alustas koostööd kütusefirmaga Neste - Metsaühistu

Metsaühistu alustas koostööd kütusefirmaga Neste

Metsaühistu sõlmis koostööleppe kütusefirmaga Neste. Koostöölepe annab soodsamaid tankimisvõimalusi meie juriidilistest isikutest liikmetele. Eriti suured soodustused kehtivad diiselkütusele, soodsamalt saab tankida ka kõiki teisi kütuseliike. Soodustus kehtib ka Jazz autopesulates ja Autoeksperdi kauplustes.

Koostööleppe sõlminud Metsaühistu kaubamärgi hoidja Keskühistu Eramets juhatuse liikme Tarmo Leesi sõnul tegutseb Metsaühistu selle nimel, et leida oma liikmetele – metsaomanikele – võimalikult paremaid tingimusi majandamiseks. „Kuna üheks suuremaks kuluartikliks on kütus, oleme otsinud koostööpartnereid võimalikult soodsate tingimuste saamiseks. Eraisikutest metsaomanikud saavad juba üle aasta Olerexi tanklatest soodsamaid tingimusi, nüüd saame pakkuda soodsamat kütust ka juriidilistele isikutele,“ rääkis Lees.

Neste on spetsialiseerunud kvaliteetsete ja senisest puhtamate mootorikütuste tootmisele ning turustamisele. Ettevõte toodab enamikke tähtsamaid naftatooteid ja on juhtiv taastuvtoorainest toodetava diislikütuse tootja maailmas. Neste koduturuks on Läänemere-äärsed riigid. Eestis on Nestel 60 tanklast koosnev tanklavõrk üle Eesti.

Soodusprogrammiga liitumiseks võta ühendust Metsaühistuga, kontakte leiad siit.